



35 300 ₴
Канальний вентилятор підвищеної ефективності Ruck Etamaster EM 315 E2M 01 - призначений для встановлення у вентиляційні системи з круглими каналами. Ідеально застосовується в умовах обов'язкових вимог низькошумної роботи.
Лінійка Etamaster задумана таким чином, що навіть версії з двигунами змінного струму досягають стійких значень тиску.
Аеродинаміка Ruck EM 315 E2M 01

Встановлення додаткового приладдя

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RUCK |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Тип каналу | Круглий |
| Продуктивність | 3180 куб.м/год |
| Частота обертання | 2850 об/хв |
| Споживана потужність | 0.436 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 55 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Вага | 12.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Сила струму (А) | 2.06 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 327.3 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 361.4 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 315 мм |