




1 122 ₴
Канальний вентилятор AirRoxy aRc2 100 S монтується безпосередньо в канал або підключається за допомогою гнучких з'єднань. В останньому випадку необхідно використовувати спеціальні кріплення, які є в комплекті. Встановлюють у санвузлах, гардеробах, кухнях. Ефективно видаляє неприємні запахи та вологу.
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки | Канальний |
| Витрата повітря | 104 куб.м/год |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.37 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Розміри | |
| Ширина | 102 мм |
| Глибина | 148 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 99.5 мм |