


10 600 ₴
Канальний вентилятор Ruck EL 200 E2M 01 - рішення для подачі та витяжки повітря з витратою повітря вище середньої. Можливе керування швидкістю вентилятора за рахунок регулятора швидкості. Може приєднатися до повітропроводів: круглого, прямокутного, квадратного перетину. Підходить для житлових, комерційних і промислових об'єктів.
Чудові експлуатаційні характеристики виробу відповідають вимогам з енергоефективності директиви ЄС про продукцію, пов'язану з енергоспоживанням (ErP - Energy related Products-Directive). Інноваційна конструкція лопаток вентилятора забезпечує максимально продуктивну роботу і високий ККД. Серія Etaline - економні вентилятори нового покоління.
Рекомендації щодо застосування
Вентилятори високоефективні та використовуються для встановлення в круглих каналах систем вентиляції будівель і споруд, промислових об'єктів. Підійде для виробничих, складських або торгових приміщень, СТО та інших великих об'єктів.
Конструкція
Додатково може комплектуватися аксесуарами: 3-ступінчастим перемикачем, зворотним клапаном, захисною решіткою, фільтрами, шумоглушниками тощо.
Переваги
Оригінальна інноваційна конструкція крильчатки забезпечує найменший опір повітря, що переміщується, і найкращі аеродинамічні характеристики. Помірна ціна таких вентиляторів вирізняє їх серед конкурентів. Високий ККД та енергоефективність забезпечують економію експлуатаційних витрат і перевагу під час тривалої експлуатації.
Монтаж
Монтаж проводиться безпосередньо в систему повітропроводів - приєднувальний діаметр дорівнює діаметру повітропроводу. Модель надається з монтажним хомутом для зручності встановлення. Компактні габарити, що не займають зайвого простору під час монтажу, і невелика вага полегшують встановлення вентилятора.
Аеродинаміка Ruck EL 200 E2M 01

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RUCK |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Тип каналу | Круглий |
| Продуктивність | 910 куб.м/год |
| Частота обертання | 2890 об/хв |
| Максимальний робочий тиск | 320 Па |
| Споживана потужність | 0.109 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Сила струму (А) | 0.5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 204 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Висота | 205 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 200 мм |