



4 000 ₴
Канальний вентилятор Ruck EM 150 E2 01 - рішення для подачі та витяжки повітря з витратою повітря вище середньої. Можливе керування швидкістю вентилятора за рахунок регулятора швидкості. Може приєднатися до повітропроводів: круглого, прямокутного, квадратного перетину. Підходить для житлових, комерційних і промислових об'єктів. Ідеально застосовні в умовах обов'язкових вимог низькошумної роботи. Лінійка Etamaster задумана таким чином, що навіть версії з двигунами змінного струму досягають стійких значень тиску.
Конструкція
Електричне додаткове приладдя
Переваги
Залежно від виконання вентилятори Ruck Etamaster оснащуються AC-двигунами (керування за рівнем напруги або із застосуванням перетворювача частоти) або енергоефективними EC-двигунами. Оснащені тривимірним діагональним робочим колесом із напрямним апаратом, що дає змогу забезпечити значне зниження рівня шуму під час роботи. Циліндрична форма агрегатів дає змогу зручно і просто вбудувати агрегат у систему повітропроводів. Крім того низькошумні вентиляторні агрегати комплектуються оглядовою кришкою. Робоче колесо діагонального типу з тривимірними лопатками. Встановлені за ним загнуті лопатки статора дають змогу перетворювати більшу частину динамічного тиску в корисний статичний. Робоче колесо збалансоване у двох площинах з якістю G 6.3, виконаним відповідно до DIN ISO 1940.
Монтаж
Можливий монтаж як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні. Можна безпосередньо монтувати в повітропровід. Розміщена на корпусі клемна коробка, зі ступенем захисту IP44, служить для підключення.
Аеродинаміка Ruck EM 150 E2 01

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RUCK |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Тип каналу | Круглий |
| Продуктивність | 270 куб.м/год |
| Частота обертання | 2600 об/хв |
| Максимальний робочий тиск | 125 Па |
| Споживана потужність | 0.029 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Рівень шуму | 56 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Сила струму (А) | 0.29 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 149 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Висота | 149 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 150 мм |