







6 500 ₴
Серія електричних котлів “Digital” виробництва компанії Tenko призначена для опалення приміщень площею до 150 кв.м. або як додатковий пристрій у діючій системі опалення. Серія котлів "Digital" створена як альтернатива серії котлів КЕ, оснащена можливістю керування включення/вимкнення насоса до або після включення тенів, двоступінчастою системою захисту, яка захищає пристрій від перегріву, двома датчиками температури, модульним захисним контактором. Теплоносій у системі регулюється плавно в діапазоні 20-75°C. Модельний ряд складається з котлів потужністю від 3 до 15 кВт. Підключення можливе до мережі 220В та 380В. До переваг електрокотлів серії "Digital" належать: високий коефіцієнт корисної дії (ККД), електронне управління, надійність, простота технічного обслуговування, екологічна чистота. Деталі корпусу виконані з високоякісної сталі та пройшли антикорозійну обробку. Надалі на них наноситься порошкова фарба для створення захисного шару та надання красивого зовнішнього вигляду. У процесі виготовлення теплообмінника використовується виключно високоякісна труба товстостінна, яка для продовження терміну служби проходить антикорозійну обробку і гідравлічні випробування при тиску в 8 бар. В комплект поставки входить посібник з монтажу та експлуатації.
Переваги:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenko |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 7.5 кВт |
| Вид пального | Електрика |
| Коефіцієнт корисної дії | 99 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| ТЕНовий нагрівач | Так |
| Кількість ТЕНів | 3 шт. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Колір | Коричневий |
| Вага | 9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.1 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 20 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 75 град. |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 640 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Вхід в систему опалення | 3 3/4" |