






14 500 ₴
Електричні котли серії "Standart Digital" - є високотехнологічним і надійним рішенням для опалення Вашого будинку. Це обладнання використовується для опалення приміщень площею від 30 до 150 кв. або як допоміжний пристрій у існуючій системі опалення. Моделі даної серії відрізняються високою ефективністю та надійністю, випускаються потужністю від 3 до 15 кВт, а підключення можливе в мережу 220В та 380В (від 10,5 кВт – лише 380). Електричні котли “Standart Digital” розроблені як альтернатива серії котлів Стандарт, та на відміну від попередників мають цифрове керування, що дозволяє більш точно налаштувати роботу котла. Крім того, котли Standart Digital оснащені можливістю керування часом увімкнення/вимкнення вбудованого насоса Grundfos (UPSO 15/60-130) до та після включення ТЕНів, а також двома датчиками температури (теплоносія та повітря в приміщенні). При цьому ви можете за допомогою дисплея вибирати режим роботи котла - за температурою теплоносія або за температурою повітря, що відображатиметься за допомогою зручних світлових індикаторів. Дана серія оснащена якісною (виробництво - Італія) гідрогрупою безпеки, а саме: автоматичним відвідником повітря, цифровим датчиком тиску, запобіжним клапаном. Котли Standart Digital мають додатковий електрозахист - дублюючий модульний контактор, при цьому основними пристроями, що комутують, є високонадійні малошумні механічні реле (котли до 6 кВт на 220В) або модульні контактори. Котли цієї серії можна експлуатувати лише в системі опалення закритого типу з тиском щонайменше 1 бар. Представлена лінійка відрізняється широким функціоналом та простотою експлуатації. Корпус котла зроблений з високоякісної сталі та підданий антикорозійній обробці. Для надання йому додаткових захисних властивостей та елегантного зовнішнього вигляду застосовується порошкова технологія фарбування.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenko |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 10.5 кВт |
| Вид пального | Електрика |
| Коефіцієнт корисної дії | 99 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| ТЕНовий нагрівач | Так |
| Кількість ТЕНів | 3 шт. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Колір | Чорний |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.5 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 20 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 623 мм |
| Ширина | 262 мм |
| Глибина | 175 мм |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Дисплей | Так |
| Можливість підключення кімнатного термостата-програматора | Так |