


111 840 ₴
Даховий радіальний вентилятор Ruck DHA 560 D4 30 із вбудованим термовимикачем серії DHA. Конструкція дає змогу монтувати його на даху або квадратному цегляному п'єдесталі. Призначений для професійних кухонних витяжок. Кульковий підшипник, що не потребує обслуговування. До комплекту входять гвинти для монтажу з основою даху. Регулювання швидкості обертання: 5-ти ступінчастим трансформаторним регулятором.
Корпус
Двигун
Аеродинаміка Ruck DHA 560 D4 30

Для виконання робіт із технічного обслуговування

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RUCK |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний(Відцентровий) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Даховий |
| Тип каналу | Круглий |
| Продуктивність | 11950 куб.м/год |
| Частота обертання | 1450 об/хв |
| Максимальний робочий тиск | 780 Па |
| Споживана потужність | 1.958 кВт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 81 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Вага | 51 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип електродвигуна | Асинхронний трифазний |
| Ступінь захисту, IP | IPX4 |
| Сила струму (А) | 4.82 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1165 мм |
| Довжина | 1165 мм |
| Висота | 521 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 605 мм |