



2 930 ₴
Електричний котел Tenko Міні настінного розміщення розрахований для опалення невеликих приміщень або як додатковий пристрій в існуючій системі опалення.
Оснащений
Введення в експлуатацію електричного котла не потребує спеціальної дозвільної документації. Завдяки використанню сучасних схемотехнічних рішень пристрій практично безшумний, підтримує автоматичний режим роботи і безпечний в експлуатації. Корпусні деталі виконані з якісної сталі українського виробництва і пройшли антикорозійну обробку. Під час їх фарбування використовуються передові порошкові технології, що надає високих захисних і декоративних властивостей. Під час виробництва теплообмінника використовується якісна товстостінна труба одного з провідних вітчизняних виробників. Для продовження терміну служби теплообмінник піддається спеціальній антикорозійній обробці та проходить гідравлічні випробування за тиску 8 бар.
Переваги

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenko |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 4.5 кВт |
| Вид пального | Електрика |
| Коефіцієнт корисної дії | 99 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| ТЕНовий нагрівач | Так |
| Кількість ТЕНів | 2 шт. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Колір | Білий |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Рекомендована опалювальна площа | 45 кв.м |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.1 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 0 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 465 мм |
| Ширина | 151 мм |
| Глибина | 91 мм |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |