



510 ₴
Дверцята ревізійні Домовент Л2 400х400 - це пристосування, які дозволяють приховати інженерні комунікації і при цьому, забезпечити необхідний доступ до обладнання. Ревізійні дверці зазвичай розміщують на кухнях, у ванних і туалетних кімнатах, у всіляких офісних і медичних приміщеннях - там, де більше всього інженерних мереж.
Застосування
Конструкція
Монтажні особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Пластик |
| Колір | Білий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 388 мм |
| Висота люка | 416 мм |
| Глибина люка | 30 мм |
| Ширина кришки | 344 мм |
| Висота кришки | 372 мм |