






6 899 ₴
Atlantic Steatite Ego відмінно адаптований до жорсткої води. Завдяки ТЕНу невеликої потужності 1200 Вт забезпечує низьке навантаження на електричну мережу, що дає змогу використовувати цю модель в обмежених умовах.
Сухий стеатитовий ТЕН
У конструкції водонагрівача використовується унікальний "сухий" стеатитовий ТЕН, розроблений інженерами французької компанії Groupe Atlantic. Компанія Atlantic першою застосувала технологію керамічних нагрівальних елементів (ТЕНів) у побутових приладах.
"Сухий" стеатитовий ТЕН не контактує з водою, він захищений сталевою емальованою колбою. Завдяки цьому бак водонагрівача максимально захищений від корозії та накипу. Для додаткового захисту від корозії та мінеральних відкладень у водонагрівачах цієї серії застосовують магнієвий анод, який має збільшений термін експлуатації. Використання стеатитового ТЕНа і магнієвого анода подовжують термін служби водонагрівача і дають змогу істотно знизити витрати на техобслуговування. На відміну від моделей традиційної конструкції, проводити техобслуговування потрібно 1 раз на два роки.
Внутрішній бак
Внутрішній бак водонагрівача додатково захищає високоякісна емаль, що містить цирконій. Усі водонагрівачі серії Steatite Ego мають щільний шар пінополіуретанової ізоляції, що дає змогу звести теплові втрати лише до 5-6 °C на добу та зберегти воду гарячою протягом дуже тривалого часу. Вбудований надточний капілярний термостат з точністю до 1 °C визначає температуру нагріву води, що дасть змогу Вам економити до 15% електроенергії.
Дизайн
Сучасний дизайн водонагрівача дасть йому змогу гармонійно вписатися в інтер'єр, а абсолютно безшумна робота робить експлуатацію водонагрівача комфортною. Atlantic Steatite Ego об'ємом 46,7 літрів ідеально підійде для сім'ї з 2-х осіб.
Гарантія
Гарантія виробника на робочий бак водонагрівача становить 8 років, на електричну частину - 2 роки.
Особливості бойлера Atlantic Steatite Ego
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.2 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 138 хв |
| Об'єм ємності для води | 46.7 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 17.5 кг |
| Гарантійний термін | 96 міс |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 572 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Глибина | 451 мм |