



7 899 ₴
Водонагрівач Atlantic O'Pro Profi Turbo - надійний електричний водонагрівач. Завдяки ТЕНу підвищеної потужності, водонагрівач O'Pro Turbo дає змогу отримати великий обсяг гарячої води за короткий час.
Ohmic Protection (O'Pro) - унікальна технологія розроблена французькими інженерами для додаткового захисту. У кожному водонагрівачі серії O'Pro Horizontal між Теном і магнієвим анодом встановлено пристрій, що дає змогу збільшити термін служби магнієвого анода в 2 рази. Ця технологія дає змогу заощадити на техобслуговуванні та проводити його тільки один раз на 2 роки.
Мідний нагрівальний елемент потужністю 2500 Вт забезпечує нагрівання води до 65 °C за 154 хвилини.
Внутрішній бак водонагрівача додатково захищає високоякісна емаль, що містить цирконій. Усі моделі серії O'Pro Turbo мають щільний шар пінополіуретанової ізоляції, що дає змогу звести теплові втрати лише до 5-6 °C на добу і зберегти воду гарячою протягом дуже тривалого часу. Вбудований надточний капілярний термостат із точністю до 1 °C визначає температуру нагрівання води, що дасть Вам змогу економити до 15% електроенергії.
Atlantic O'Pro Turbo об'ємом 100 літрів підійде для сім'ї з 4-х осіб.
Гарантія
Гарантія виробника на робочий бак становить 5 років, на електричну частину - 2 роки.
Особливості бойлера Atlantic O'Pro Profi Turbo
Комплектація: запобіжний клапан, діелектрична муфта, керівництво з експлуатації, кабель із вилкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2.5 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 154 хв |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 26.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1019 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Глибина | 455 мм |