



1 555 ₴
Дверцята ревізійні з замком Домовент ЛМЗ 500х500 (метал) - призначені для монтажу в стіні, щоб мати можливість здійснювати технічне обслуговування або ремонт інженерних систем (вентиляція, водопровод, каналізація, електрика).
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Сталь |
| Покриття | Емаль |
| Колір | Білий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип закривання | Замок |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 536.5 мм |
| Висота люка | 536.5 мм |
| Глибина люка | 25 мм |
| Ширина кришки | 496.5 мм |
| Висота кришки | 496.5 мм |