



45 999 ₴
Водонагрівач Atlantic Steatite Central Domestic Floor Standing 300 - більш сучасний дизайн, збільшена потужність нагрівального елемента і підвищений ресурс. Добре підходить для офісів, невеликих готелів, медичних закладів та закладів громадського харчування.
Стеатитовий "сухий" нагрівальний елемент
Бойлер Atlantic Steatite Central Domestic Floor Standing - оснащений стеатитовим "сухим" ТЕНом. Використання подібних нагрівальних елементів має низку переваг порівняно зі звичайними ТЕНами. Стеатитові ТЕНи не контактують безпосередньо з водою, завдяки тому, що перебувають у спеціальній сталевій захисній колбі.
Швидкий нагрів води з 15 ⁰C до 65 ⁰C за 321 хвилину. Максимальна температура нагріву води в цьому бойлері становить 65 ⁰C.
Особливості
Гарантія
Виробник надає гарантію в 2 роки на електричну частину і 7 років на бак, якщо дотримуються умови заміни захисного магнієвого анода згідно з графіком.
У комплекті: запобіжний клапан, діелектрична муфта, керівництво з експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Франція |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 3 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 321 хв |
| Об'єм ємності для води | 300 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 60 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1765 мм |
| Ширина | 575 мм |
| Глибина | 590 мм |