



8 218 ₴
Канальний електричний нагрівач Вентс НК призначений для підігріву припливного повітря в системах вентиляції круглого перерізу. Також застосовується для нагрівання повітря в системах опалення, вентиляції та кондиціонування повітря.
Конструкція
Корпус і комутаційна коробка виготовлені з оцинкованого сталевого листа, нагрівальні елементи - з нержавіючої сталі. Для герметичного з'єднання з повітропроводами нагрівач забезпечений гумовими ущільнювачами.
Обладнаний двома термостатами захисту від перегріву:
Для кожного типорозміру існує кілька варіантів потужності. Більшої потужності можна досягти за допомогою встановлення нагрівачів послідовно один за одним.
Монтаж
Конструкція нагрівача дає змогу закріпити його на круглих повітропроводах за допомогою хомутів. Напрямок руху повітря має відповідати стрілці на калорифері.
Канальний нагрівач може встановлюватися в будь-якому положенні, окрім положення електрощитом внизу (небезпека затікання конденсату і замикання електропроводки).
Забороняється подавати напругу на нагрівач за вимкненого вентилятора.
Для правильної та безпечної роботи нагрівача рекомендується застосовувати систему автоматики, що забезпечує комплексне керування і захист:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність | 1.8 кВт |
| Вид енергоносія | Електрика |
| Витрата повітря | 130 куб.м/год |
| Максимальна температура теплоносія | 40 град. |
| Спосіб установки | Канальний |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові характеристики електричних нагрівачів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживаний струм | 7.8 А |
| Кількість ТЕНів | 3 шт. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 376 мм |
| Висота | 204 мм |
| Ширина | 94 мм |
| Розмір патрубка | 100 мм |