



585 ₴
Дверцята ревізійні на магніті Вентс ДМ 150х250 - призначені для монтажу в стіні або стелі, щоб мати можливість здійснювати технічне обслуговування або ремонт інженерних систем (вентиляція, водопровід, каналізація, електрика).
Особливост

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Сталь |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Колір | Білий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Спосіб відкривання люка | Натискний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 186.5 мм |
| Висота люка | 286.5 мм |
| Глибина люка | 25 мм |
| Ширина кришки | 146.5 мм |
| Висота кришки | 246.5 мм |