






820 ₴
Дверцята ревізійні під плитку на магнітах Вентс ДКП 200х250 - люк прихованого монтажу, являє собою пластикову раму з магнітами і металеву пластину для монтажу керамічної плитки. На пластину лягає плитка. Міжплитковий шов приховується корпусом рамки білого кольору. Можна використовувати у вологих приміщеннях.
Особливості

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Сталь |
| Колір | Сірий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Застосування люка | Під плитку |
| Спосіб відкривання люка | Натискний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 206 мм |
| Висота люка | 256 мм |
| Глибина люка | 30 мм |
| Ширина кришки | 203 мм |
| Висота кришки | 253 мм |