



670 ₴
Дверцята ревізійні з замком Вентс ДЗ 400х500 - призначені для монтажу в стіні, щоб мати можливість здійснювати технічне обслуговування або ремонт інженерних систем (вентиляція, водопровод, каналізація, електрика).
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Пластик |
| Колір | Білий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Наявність замку | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 417 мм |
| Висота люка | 517 мм |
| Глибина люка | 25 мм |
| Ширина кришки | 373 мм |
| Висота кришки | 473 мм |