
1 939 ₴
Гнучка вставка Вентс ВВГ 500х300 призначена для унеможливлення передавання вібрації від вентиляторів або вентиляційних установок до повітропроводу, а також для часткової компенсації температурної деформації в трасі повітропроводу.
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітровода за формою перерізу | Прямокутний |
| Тип повітровода за матеріалом | Метало-пластиковий |
| Тип повітровода за способом з'єднання | Фланцевий |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 80 град. |
| Мінімальна температура переміщуваного повітря | -40 град. |
| Колір | Сірий |
| Вага | 1.6 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 540 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 340 мм |
| Розмір каналу | 500х300 мм |