


3 550 ₴
Витяжний вентилятор MMotors MM 150 - призначений для вентиляції побутових приміщень. Ступінь захисту електродвигуна дає змогу вентилятору нормально працювати в умовах високої вологості.
Конструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MMotors JSC |
| Країна виробник | Болгарія |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 240 куб.м/год |
| Рівень шуму | 51 дБ |
| Швидкість обертання | 2650 об/хв |
| Споживана потужність | 46 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 189 мм |
| Ширина | 189 мм |
| Глибина | 63 мм |
| Розмір патрубка | 155 мм |