




3 250 ₴
Витяжний вентилятор MMotors MM-OK 100 UE К - вентилятор з ультратонким патрубком, завдяки патентованому ультратонкому двигуну. Мінімальна товщина патрубка дає змогу встановити вентилятор там, де майже немає монтажного простору: наприклад, у підвісну стелю. Ступень захисту електродвигуна дають змогу вентилятору нормально працювати в умовах високої вологості.
Конструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MMotors JSC |
| Країна виробник | Болгарія |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 100 куб.м/год |
| Рівень шуму | 23 дБ |
| Швидкість обертання | 2020 об/хв |
| Споживана потужність | 5.5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.658 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 43 мм |
| Розмір патрубка | 100 мм |