



1 105 ₴
Витяжний вентилятор MMotors MT 100 використовується для вентиляції в побутових приміщеннях, санвузлах, ванних кімнатах або кухнях. Вентилятор можна встановити у витяжну шахту прямо або через невеликий повітропровід.
Конструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MMotors JSC |
| Країна виробник | Болгарія |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 105 куб.м/год |
| Рівень шуму | 29 дБ |
| Швидкість обертання | 2430 об/хв |
| Споживана потужність | 13 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.46 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Глибина | 84 мм |
| Розмір патрубка | 100 мм |