
1 110 ₴
Витяжний вентилятор Домовент 100 Х1 використовується для видалення повітря з приміщень санвузла, ванної кімнати або кухні. Встановлюється у витяжну шахту приміщення безпосередньо або через невеликий за довжиною канал. Вентилятор виготовлено з високоякісного та міцного АБС пластика, який стійкий до ультрафіолету.
Двигун
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 98 куб.м/год |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP34 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 91 мм |
| Розмір патрубка | 100 мм |