



3 140 ₴
Витяжний вентилятор MMotors MM-S 120 - вентилятор для сауни та лазні. Вентиляція сауни є важливим фактором підвищення комфорту, рециркуляції повітря і зниження шкоди для дихальної та серцево-судинної систем. Крім позитивного ефекту примусової вентиляції для здоров'я людини є і практична користь для сауни: дошки сохнуть швидше, і ваша сауна служить довше. Вентилятор можна встановлювати безпосередньо в приміщенні без ризику перегріву.
Конструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MMotors JSC |
| Країна виробник | Болгарія |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 150 куб.м/год |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Швидкість обертання | 2650 об/хв |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.63 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Глибина | 58 мм |
| Розмір патрубка | 123 мм |