




2 900 ₴
Застосовується для:
Конструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MMotors JSC |
| Країна виробник | Болгарія |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Продуктивність | 150 куб.м/год |
| Частота обертання | 2650 об/хв |
| Максимальний робочий тиск | 75 Па |
| Споживана потужність | 0.018 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 150 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -50 град. |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Сила струму (А) | 0.125 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 119 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Висота | 119 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 119 мм |