




10 300 ₴
Одноконтурний котел Термія Економ LED КОП 9,0 (н) Е (3Х400В) NL з насосом для настінного розміщення використовується в системах опалення з примусовою циркуляцією теплоносія (води) в різних типах приміщень (квартирах, житлових будинках, магазинах тощо). Має низький рівень шуму під час роботи. Належить до обладнання економ класу з LED дисплеєм і електронним термостатом.
Особливості
Функції
Потужності електричних котлів Термія серії Економ LED: 4,5 кВт; 6,0 кВт; 9,0 кВт; 12,0 кВт; 15,0 кВт; 18,0 кВт; 24,0 кВт; 30,0 кВт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 9 кВт |
| Вид пального | Електрика |
| Коефіцієнт корисної дії | 99 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| ТЕНовий нагрівач | Так |
| Кількість ТЕНів | 3 шт. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Колір | Білий |
| Вага | 12.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Рекомендована опалювальна площа | 90 кв.м |
| Опалення | |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 7 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 80 град. |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 750 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Глибина | 163 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 3/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Режим "тепла підлога" | Так |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Безшумна комутація | Так |
| Можливість підключення кімнатного термостата-програматора | Так |