


5 240 ₴
Осьовий вентилятор з монтажною пластиною MMotors PVO-S 154/2 застосовується для безперервної або переривчастої вентиляції житлових, адміністративних, комерційних, промислових і сільськогосподарських приміщень, середніх і великих розмірів. Можна встановлювати на стінах, стелях, стельових панелях.
Конструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MMotors JSC |
| Країна виробник | Болгарія |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Продуктивність | 550 куб.м/год |
| Частота обертання | 2450 об/хв |
| Споживана потужність | 0.052 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 80 град. |
| Вага | 1.66 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 256 мм |
| Довжина | 104 мм |
| Висота | 256 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 166 мм |