


900 ₴
Канальний вентилятор MMotors МТ-VO 90 призначений для використання в невеликих системах вентиляції з повітропроводами або для монтажу в стіні, для безпосередньої циркуляції повітря між двома сусідніми приміщеннями.
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MMotors JSC |
| Країна виробник | Болгарія |
| Витрата повітря | 90 куб.м/год |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.34 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Спосіб установки | Канальний |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 71 мм |
| Розмір патрубка | 90 мм |