



810 ₴
Витяжний вентилятор Вентс 100 Сімпл використовується для видалення повітря з приміщень санвузла, ванної кімнати або кухні. Встановлюється у витяжну шахту приміщення безпосередньо або через невеликий за довжиною канал.
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 95 куб.м/год |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP34 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.58 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимальний робочий тиск | 35 Па |
| Сила струму (А) | 0.09 |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 97 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 15 мм |
| Розмір патрубка | 100 мм |