






9 290 ₴
Особливості
Габаритні розміри

Приклад монтажу

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MMotors JSC |
| Країна виробник | Болгарія |
| Продуктивність | 70 куб.м/год |
| Споживана потужність | 9.2 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна підтримувана температура | 50 град. |
| Мінімальна підтримувана температура | -20 град. |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ступінь захисту, IP | IPX4 |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 150 мм |
| Розмір патрубка | 100 мм |
| Характеристики рекуператора | |
| Площа | 11-20 м², 21-35 м² |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Фільтри | вугільний, НЕРА |
| Матеріал теплообмінника | Кераміка |
| Датчики та індикатори | датчик вологості, датчик вуглекислого газу |
| Додаткові функції | іонізація, вбудований нагрівач |