


760 ₴
Терморегулятор Terneo RTP - призначений для підтримки заданої температури повітря в діапазоні від 10 до 40 °С. Для його функціонування не потрібні додаткові датчики. Ідеально підходить для приміщень, які обігріваються інфрачервоними панелями і конвекторами потужністю до 3 кВт.
Управління водяною теплою підлогою
Терморегулятор може керувати водяною теплою підлогою за допомогою електротермічного сервоприводу з робочою напругою 230 В. Сервопривід повинен бути нормально закритим.
Найпростіший контроль
Для налаштування температури просто поверніть регулювальну ручку за годинниковою стрілкою. Дуже просте управління дозволить користуватися терморегулятором навіть людям, які «не дружать з технікою».
Зручний монтаж
Датчик температури вбудований в сам терморегулятор. Монтаж пристрою здійснюється в підрозетник, а декоративна рамка додасть йому елегантний вигляд.
Універсальний терморегулятор
Використовуйте пристрій разом з нагрівальними кабелями і плівками більшості виробників. Не обмежуйте себе у виборі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terneo |
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальна температура регулювання | 10 град. |
| Максимальна температура регулювання | 40 град. |
| Вид терморегулятора | Механічний |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Інфрачервоні обігрівачі, Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Ні |
| Вага | 0.18 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 75 мм |
| Висота | 75 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Довжина з'єднувального кабеля регулятора | 3 м |