





1 700 ₴
Програмований терморегулятор із вбудованим датчиком Terneo PRO дозволяє економити близько 70% електроенергії. Точно задавати температуру в приміщенні, залежно від часу доби і дня тижня. Коли ви на роботі або спите він буде підтримувати економну температуру. Особливістю даного програматора є ведення статистики споживання електроенергії для обліку і контролю ваших витрат.
Зручність в управлінні
Програмування терморегулятора здійснюється чотирма кнопками, а всі дані відображаються на інформативному екрані. Налаштовані вами параметри зберігаються в енергонезалежній пам'яті.
Має зручний інтерфейс на 5 мовах: українська, англійська, чеська, російська, німецька.
Унікальні функції
Якщо ви провітрюєте кімнату - навіщо даремно витрачати електроенергію? Терморегулятор здатний розпізнати, коли в кімнаті відкрите вікно і на 30 хвилин відключити обігрів.
Активуйте функцію попереднього обігріву, щоб заздалегідь забезпечити комфортні умови в приміщенні при настанні періоду «комфортної» температури. Терморегулятор здатний визначити середній час нагріву від температури «економ» до «комфортної» і коригувати час попереднього включення навантаження.
Управління водяною теплою підлогою
Терморегулятор може керувати водяною теплою підлогою за допомогою електротермічного сервоприводу з робочою напругою 230 В. Сервопривід повинен бути нормально закритим.
Три режими роботи
Є функція блокування управління - захист від дітей.
Калібрування температури і статистика енергоспоживання
Внесіть дані про потужність підключеного обладнання для максимально точного підтримання температури в приміщенні. Це також дозволить терморегулятору більш ефективно вести статистику енергоспоживання. Ви можете стежити за витратою електроенергії за 1, 7 або 30 діб, а також за весь час роботи. Це дозволить вам більш ефективно встановлювати індивідуальні графіки нагріву.
Легкий монтаж
Установка здійснюється в стандартний підрозетник діаметром 60 мм. У моделі з додатковим датчиком температури підлоги необхідно провести монтаж самого датчика. Для цього його вставляють в металопластикову трубку (діаметром 16 мм) і поміщають в підлогу, де розташовується нагрівальний кабель.
Безпека у використанні
Ви можете заблокувати кнопки управління терморегулятором, щоб ніхто випадково не змінив параметри його роботи. Пристрій також має захист від перегріву: якщо температура в ньому підвищиться до 85 °С - припинить нагрів, повідомивши вам про причину. Коли температура всередині корпусу знизиться до 75 °С - продовжить свою роботу.
Максимальна сумісність
Ви можете застосовувати терморегулятор Terneo PRO з нагрівальними кабелями, плівками і датчиками (в тому числі цифровими) більшості виробників, представлених на ринку.
Терморегулятор підтримує наступні типи датчиків підлоги: 4.7, 6.8, 10, 12, 15, 33, 47 кОм при 25 °С.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terneo |
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Максимальна температура регулювання | 60 град. |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Інфрачервоні обігрівачі, Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Вага | 0.18 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Температура спрацьовування захисту, °С | 85 |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 75 мм |
| Висота | 75 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Довжина з'єднувального кабеля регулятора | 3 м |