



620 ₴
Терморегулятор механічний Heat Plus M5.16 - використовується для підтримки температури підлоги в різних приміщеннях, підключається до інфрачервоних теплих підлог. Можна підключити систему сумарною потужністю не більше 3,5 кВт.
На передній панелі термостата знаходяться кнопка вкл/викл, коліщатко регулювання температури, а також індикація нагріву (лампочка червоного кольору). При досягненні заданої температури підігрів буде відключатися (індикатор не світиться), а при нагріванні до бажаної температури індикатор світиться червоним.
Особливості
Технічні характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heat Plus |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Максимальна температура регулювання | 40 град. |
| Вид терморегулятора | Механічний |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Тепла підлога, Інфрачервоні обігрівачі, Водонагрівачі, Обігрів труб |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Ні |
| Вага | 0.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Бездротовий стандарт | Без Wi-Fi |
| Колір | Білий |
| Максимальне навантаження | 3200 Вт |
| Датчик температури | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 86 мм |
| Висота | 86 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Довжина з'єднувального кабеля регулятора | 3 м |