


1 503 ₴
Терморегулятор terneo pro-z призначений для програмованого управління інфрачервоними панелями, електричними конвекторами та іншими обігрівачами.
Завдяки можливості налаштовувати графік обігріву (до трьох періодів в будні, і один - на вихідних) можна досягти оптимального використання електрики та істотно зменшити комунальні платежі.
Для максимального задоволення ваших потреб в комфорті ми передбачали три основні режими роботи.
Пристрій може підтримувати температуру повітря від 0 до 30 °С. Установлення терморегулятора здійснюється у звичайну «євро» розетку. Для початку роботи системи обігріву чи охолодження не потрібно встановлювати ніяких додаткових датчиків: датчик температури повітря вже прикріплений до корпусу.
Ви можете контролювати споживання електроенергії за добу, тиждень і місяць із моменту останнього скидання значень. Терморегулятор враховує час роботи під навантаженням і потужність підключеного обладнання (за замовчуванням — 2000 Вт) для розрахунку приблизної кількості спожитої електроенергії. Для більш точного визначення енерговитрат необхідно в налаштуваннях пристрою вказати потужність обігрівального приладу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terneo |
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальна температура регулювання | 0 град. |
| Максимальна температура регулювання | 30 град. |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Область застосування терморегулятора | Інфрачервоні обігрівачі |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Вага | 0.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Термозахист | Так |
| Температура спрацьовування захисту, °С | 85 |
| Колір | Білий |
| Максимальне навантаження | 3000 Вт |
| Датчик температури | Так |
| Таймер | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 87 мм |
| Висота | 124 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Довжина з'єднувального кабеля регулятора | 0.1 м |