





10 300 ₴
Tenko Стандарт 6 кВт 380V - це електричний котел українського виробництва компанії Tenko (Україна), призначений для опалення приміщень в автономному режимі або як додатковий пристрій у діючій системі опалення. Підходить для опалення квартир, офісів, будинків, котеджів, побутових і комерційних приміщень.
Котел Tenko Стандарт вирізняється надійністю і безпекою, його оснащено двоступеневою системою захисту, яка захищає пристрій від перегріву, датчиком протоки, що вимикає живлення в разі відсутності циркуляції теплоносія, а також запобіжним клапаном, який скидає тиск у системі вище за максимально допустимий у 3 атм. Крім цього, до комплектації Тенко Стандарт входять: надійний тришвидкісний циркуляційний насос, автоматичний повітровідвідник, аналоговий термометр, світлові індикатори режимів роботи, а також капілярний термостат, який дає змогу плавно регулювати температуру в діапазоні від 0 до 90°С.
Корпус електрокотла виготовлено з високоякісної сталі українського виробництва з антикорозійною обробкою та вкрито спеціальною порошковою фарбою для створення додаткового захисного шару і надання елегантного зовнішнього вигляду. Котел Тенко Стандарт працює в автоматичному режимі і не потребує постійного контролю користувача. Може бути підключений до системи теплої підлоги.
Особливості та переваги Tenko Стандарт

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenko |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 6 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Електрика |
| Коефіцієнт корисної дії | 99 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| ТЕНовий нагрівач | Так |
| Кількість ТЕНів | 3 шт. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Об'єм води в котлі | 1.8 л |
| Колір | Білий |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рекомендована опалювальна площа | 60 кв.м |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.1 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 0 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 623 мм |
| Ширина | 262 мм |
| Глибина | 175 мм |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Режим "тепла підлога" | Так |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Безшумна комутація | Так |
| Можливість підключення кімнатного термостата-програматора | Так |