






1 200 ₴
Витяжний вентилятор Dospel Styl 150 S використовується для видалення повітря з санвузла, ванної кімнати або кухні. Встановлюється у витяжну шахту приміщення безпосередньо або через невеликий за довжиною канал.
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dospel |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 280 куб.м/год |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Швидкість обертання | 2650 об/хв |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.7 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 73 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 20 мм |
| Розмір патрубка | 147 мм |