

942 ₴
Надійний проточний водонагрівач Britc HY30-08XB - задовольнить потреби в безперебійному постачанні гарячої води. Вам більше не потрібно чекати прогрівання води в бойлері або будь-якому іншому водонагрівачі.
Переваги
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 1 кг |
| Основні атрибути | |
| Продуктивність (ΔТ=25 °C) | 2-2.5 л/хв |
| Потужність | 3.6 кВт |
| Максимальна температура нагріву води | 30-60 °C |
| Робочий тиск | 0.4-0.5 бар |
| Спосіб установки | Над мийкою |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Гарантія | 12 міс |