


13 590 ₴
ЕЛЕКТРИЧНІ ТЕПЛОВІ ЗАВІСИ «ТЕРМІЯ»
Теплові завіси призначені для створення потоку нагрітого або холодного повітря по всій площі віконного або дверного отвору, дозволяють значно знизити теплові втрати при відкриванні дверей, підтримують комфортну температуру всередині приміщення.
За своїм призначенням завіси відносяться до класу енергозберігаючого обладнання.
Перевагою стрічкового елемента є миттєвий нагрів і безшумна робота.
Призначення теплових завіс ТМ «ТЕРМІЯ»:
У холодну пору року запобігають утворенню протягів, що знижує ймовірність хвороб персоналу і відвідувачів.
Зниження тепловтрат, що дає можливість знизити витрати на опалення.
Захист морозильних камер і складів охолодженої продукції від танення.
Захист від пилу, комах і сторонніх запахів.
У теплий період часу зменшення втрат на кондиціонування.
Основні технічні характеристики:
Модель: АО ЭВР 6,0/0,9 (3*400/230В) з пультом керування
Напруга живлення, (3х400В) (230В)
Потужність на ступенях нагріву, кВт: І - 3.0, ІІ - 6,0
Продуктивність по повітрю м3/год: 1000,1500
Габаритні розміри в упаковці, мм: 850*237*260
Вага в упаковці, кг: 12.5
Теплові завіси ТМ «Термія» це -…
Найтриваліша гарантія на рику для теплових гармат.
Система якості ISO 9001: 2015 дозволяє істотно підвищити надійність і надати споживачеві повну гарантію виробника 3,5 роки.
Розгалужена мережа центрів сервісних центрів.
Дозволяє оперативно реагувати на гарантійні випадки.
Для всіх моделей теплових завіс можлива комплектація вбудованою схемою для установки датчика відкритих дверей (DS).
Додаткова опція.
Можливість підключення кімнатного термостата
в моделях без провідного пульта (потужністю 3, 4, 5 кВт).
Забезпечується більш високе значення перевищення температури повітря, що виходить,
в порівнянні з аналогами інших торгових марок.
Можливість роботи в режимі вентилятора.
використовуються для захисту приміщень, що охолоджуються влітку, дверних отворів морозильних і холодильних камер та сховищ, а також для поділу великого простору на зони з різним режимом вологості і температурним режимом: наприклад, прозора, без перегородок для покупців частина приміщення для торгівлі замороженими і охолодженими продуктами від приміщення для торгівлі продуктами при нормальній температурі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Термія |
| Тип теплової завіси за способом монтажу | Горизонтальний |
| Тип теплової завіси за способом нагріву повітря | Електричний |
| Тип повітряної теплової завіси по спрямованості струменя повітря | Верхній |
| Тип теплової завіси за режимом роботи | Постійної дії |
| Спосіб управління тепловою завісою | Термостат |
| Витрата повітря | 1500 куб.м/год |
| Максимальна рекомендована висота установки теплової завіси | 3.5 мм |
| Максимальна потужність | 6 кВт |
| Напруга живлення | 380 В, 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 10 град. |
| Режим охолодження | Так |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 42 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 850 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 237 мм |