

600 ₴
Перемикач обертів Binetti REG-2S - призначений для регулювання швидкості вентиляторів Binetti FDP, FDS, FDL. Та вентиляторів інших брендів. Допускається керування кількома вентиляторами, якщо загальний споживаний струм не перевищує - 10 А.
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Binetti |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Сила струму | 10 А |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 86 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Висота | 86 мм |