






6 400 ₴
Канальний вентилятор Binetti FDS-125 Silent у шумоізольованому корпусі. Корпус із подвійною ізоляцією, виготовлений з екологічного матеріалу. Має внутрішній зворотний клапан (для запобігання поверненню повітря та проникненню комах).
Особливості
Пристрої дистанційного вмикання-вимикання (Опція)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Binetti |
| Країна виробник | Китай |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Продуктивність | 284 куб.м/год |
| Частота обертання | 2250 об/хв |
| Максимальний робочий тиск | 159 Па |
| Споживана потужність | 0.033 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Сила струму (А) | 0.14 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 205 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Висота | 225 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 125 мм |