


9 400 ₴
Канальний вентилятор Europlast AKM250 - напівпромисловий відцентровий вентилятор високого тиску, вироблений латвійською компанією Europlast. Його конструкція призначена для переміщення великих обсягів повітряного потоку через повітропроводи з великим аеродинамічним опором.
Вентилятор високого тиску незамінний за необхідності транспортування повітряного потоку по складній системі каналів з великим числом поворотів, решіток тощо. Застосовуються з метою видалення відпрацьованого повітря або будь-яких інших газо-повітряних сумішей з приміщень різної спрямованості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Литва |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний(Відцентровий) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Тип каналу | Круглий |
| Продуктивність | 967 куб.м/год |
| Частота обертання | 2659 об/хв |
| Споживана потужність | 0.14 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Рівень шуму | 54 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Вага | 4.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Сила струму (А) | 0.6 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 344 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 384 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 250 мм |