
538 ₴
Вентиляційна решітка Europlast NGA100A - застосовується для декорування виходів систем вентиляції, обладнана захисною сіткою.
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Круглий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Антрацит |
| Вага | 0.07 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 145 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 99 мм |