
732 ₴
Europlast NGA125A — вентиляційна решітка стельова з патрубком під повітропровід. Застосовується для декорування виходів систем вентиляції, обладнана захисною сіткою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника | Витяжний, Припливний |
| Тип повітророзподільника за формою | Круглий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Антрацит |
| Вага | 0.1 кг |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Висота | 170 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 124 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Так |
| Регульована решітка | Ні |