
2 400 ₴
Europlast Е-extra EA125HT - витяжний електро вентилятор Е-extra серії EA з кульковим підшипником, датчиком вологості та таймером вимкнення.
Вентилятори Europlast серії EA призначені для встановлення у ванних кімнатах, санвузлах, кухнях, житлових, офісних та громадських приміщеннях. Встановлюються безпосередньо в отвір вентиляційної шахти, у підвісній стелі.
Крім того варто відзначити простоту в обслуговуванні: передня панель легкознімна дозволяє при необхідності зробити чистку вентилятора із застосуванням м'яких миючих засобів.
Основні характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 150 куб.м/год |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Швидкість обертання | 2360 об/хв |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.44 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Так |
| Таймер вимкнення | Так |
| Зворотній клапан | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 173 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 16 мм |
| Розмір патрубка | 124 мм |