
1 580 ₴
Вентилятори Е-extra серії EE призначені для встановлення у ванних кімнатах, санвузлах, кухнях, житлових, офісних і громадських приміщеннях. Встановлюються безпосередньо в отвір вентиляційної шахти, у підвісній стелі.
Також варто зазначити простоту в обслуговуванні: передня панель, що легко знімається, дає змогу за потреби чистити вентилятор із застосуванням м'яких мийних засобів.
Вентилятор оснащений таймером. Після вимкнення він продовжує працювати протягом певного періоду часу, що встановлюється регулятором (від 1 до 30 хв.).
Особливості моделі:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 100 куб.м/год |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Швидкість обертання | 2550 об/хв |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Вага | 0.37 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Так |
| Зворотній клапан | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 16 мм |
| Розмір патрубка | 99 мм |