


450 ₴
Витяжний вентилятор Europlast L125 - призначений для встановлення в санвузлах, ванних кімнатах, кухнях, житлових і громадських приміщеннях. Встановлюється безпосередньо в отвір вентиляційної шахти або повітропровід. Має класичний дизайн, співвідношення ціни та якості.
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 120 куб.м/год |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Швидкість обертання | 2360 об/хв |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.37 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 20 мм |
| Розмір патрубка | 123 мм |