





2 800 ₴
Провітрювач Europlast SPK2-100dB забезпечує природний приплив або відтік повітря з приміщень усіх типів. Рекомендується встановлювати поруч із джерелом тепла, близько до стелі.
Конструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип провітрювача | Стіновий |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Розмір патрубка | 100 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 175 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Висота | 175 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Фільтр | Попередній фільтр |