






7 400 ₴
Канальний вентилятор Binetti FDC-315M - використовують у припливно-витяжних системах вентиляції, які потребують високого тиску, потужного повітряного потоку та низького рівня шуму.
Особливості
Пристрої дистанційного вмикання-вимикання (Опція)
2-х швидкісний перемикач
Головний перемикач швидкості
SMART контролер
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Binetti |
| Країна виробник | Китай |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Продуктивність | 1659 куб.м/год |
| Частота обертання | 2500 об/хв |
| Максимальний робочий тиск | 838 Па |
| Споживана потужність | 0.22 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Рівень шуму | 61 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Вага | 6.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Сила струму (А) | 2.18 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 441.5 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 315 мм |