



717 ₴
Універсальний (припливно-витяжний) анемостат Europlast VD100А антрацит - це повітророзподільний елемент із плавним регулюванням витрати повітря, яке здійснюється за допомогою обертання центрального диска. Для зручності монтажу анемостат оснащений з'єднувальною муфтою, за допомогою якої він приєднується до повітропроводу.
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Анемостат |
| Тип повітророзподільника | Витяжний, Припливний |
| Тип повітророзподільника за формою | Круглий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Антрацит |
| Вага | 0.15 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 149 мм |
| Висота | 82 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Регульована решітка | Так |