
1 201 ₴
Витяжний металевий анемостат Europlast DM125i призначений для застосування в системах вентиляції та кондиціонування повітря. Він являє собою стельовий повітророзподільний елемент із плавним регулюванням витрати повітря, яке здійснюється за допомогою обертання центрального диска. Для зручності монтажу анемостат забезпечений сполучною муфтою, за допомогою якої він приєднується до повітроводу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Дифузор |
| Тип повітророзподільника | Витяжний |
| Тип повітророзподільника за формою | Круглий |
| Спосіб установки | Стельовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 175 мм |
| Довжина | 57 мм |
| Висота | 175 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 125 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Тип | Анемостат |
| Вага (кг) | 0.4 |
| Форма | Кругла |
| Габарити (Ш х В х Г) | 175 х 175 х 57 мм |
| Установлювальний діаметр (мм) | 125 |