


305 ₴
Анемостат із кріпильними лапками Europlast VDA100 - являє собою стельовий повітророзподільний елемент із плавним регулюванням витрати повітря, яке здійснюється за допомогою обертання центрального диска. Для зручності монтажу анемостат забезпечений сполучною муфтою, за допомогою якої він приєднується до повітроводів
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Анемостат |
| Тип повітророзподільника | Витяжний, Припливний |
| Тип повітророзподільника за формою | Круглий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.1 кг |
| Гарантійний термін | 21 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 149 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Висота | 149 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 99 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Регульована решітка | Так |